Людина. Українець. Подорожую. На роботі із задоволенням займаюся улюбленою справою.

Народився у місті Ясинувата Донецької області, Україна. Після школи вступив до Донецького державного медичного університету ім. М. Горького і не закінчив його, будучи відрахованим з 6-го, останнього курсу, так і не здійснивши юнацьку мрію стати анестезіологом. З 1998 року встиг попрацювати молодшою медсестрою операційного блоку хірургічного відділення, палатною медсестрою відділення інтенсивної терапії для дорослих, співробітником клініко-діагностичної лабораторії та лаборантом кафедри загальної хірургії з курсом анестезіології та реаніматології ДонДМУ. Протягом кількох років займався студентською наукою на кафедрі анестезіології та за цей час став автором 15 друкованих робіт.

Залишивши медицину, працював менеджером по роботі з корпоративними клієнтами, продаючи «1С» та «Ліга: Закон». Потім став підприємцем, займаючись постачанням ліцензійного програмного забезпечення та розробкою інтернет-проєктів та впровадженням корпоративних порталів на платформі «Бітрікс». Влітку 2011-го року залишив власний бізнес та переїхав із Донецька.

Із серпня 2011-го року і до сьогодні живу у Києві, до квітня 2022-го керував українським «Бітрікс24». З того моменту є незалежним експертом з формування стратегій, побудови партнерських мереж та управління організаціями.

У 2017-му році з відзнакою закінчив Талліннську школу менеджерів. За 2 роки розпочав навчання Executive MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі, а влітку 2021-го завершив його, успішно захистивши магістерський проєкт та отримавши диплом з відзнакою.

Неодружений. Дітей немає.


Люблю

   

Ненавиджу

Стейк філе міньйон середнього ступеня прожарювання, біле сухе вино, італійську та грузинську кухню, пиріжки з капустою. Фільми «Москва сльозам не вірить» та «Про що говорять чоловіки», серіали «Доктор Хаус» та «Мільярди». Музику «Океану Ельзи», «Maroon 5» та ранньої Земфіри. Подорожі. Київ, Рим та Нью-Йорк, а також польоти на літаках. Робити приємне та сюрпризи найближчим людям. Читати паперові книги, вчитися та отримувати нову інформацію. Свої нові проєкти та кожного, хто мене підтримує. Фотографію та фотографування, в основному, репортажні знімки з подорожей. Здоровий гумор. Професіоналізм та професіоналів. Чесність, щирість, відкритість, пунктуальність, прагнення успіху та здорове честолюбство. Власну автівку та час за кермом. Ну й свого золотистого ретрівера.   Войовничу дурість, непрофесіоналізм та бездіяльність, напускний песимізм і зневіру. Зраду та брехню. Насильство у будь-якій формі. Війну та країну, яка її розв'язала, а також всіх, хто її підтримує. Примхливих розпещених паняночок, неврівноважених істеричок і жінок, які зі словосполучення «справжній чоловік» та слова «повинен» складають одну фразу. Кінофільми у кінотеатрах та французьке кіно. Давати комусь свої книжки. Негнучких людей, які не хочуть змінюватись. Письменна та мовна неграмотність. Вебінари. Гриби та оливки, морепродукти та слизькі експерименти з екзотичною їжею. Мудаків.

Соцсети

Популярные посты