Рік

24 февраля 2023 04:45

— Ну чого тобі не спиться? Сьогодні ж четвер, не треба о п'ятій вставати на тренування, — кажу я своєму собаці, який прокинувся о четвертій. Збираємося, виходимо. Чомусь цього разу йдемо довгим маршрутом, аж раптом...

Я одразу розумію що сталося. Під гучні вибухи, які лунають кожні кілька секунд , пишу повідомлення всім, хто важливий для мене. Ні, це не сон. У них або у їх рідних в Україні те саме. Значить, війна...

То був єдиний день, коли я відчував страх. Але то був й день, коли я прийняв найважливіше для себе рішення обрати свободу та не втратити гідність.

Попереду були 365 днів нерозуміння та невизначеності, втрат і болю. Але то були й 365 днів незламності та впевненості у майбутню перемогу.

Так, ворог вкрав наше життя. Але раби не можуть вкрасти свободу у вільних людей. Саме тому ми переможемо! Бо світло завжди перемагає темряву, а правда — брехню.

Слава Україні!

Презентація Uspacy

14 февраля 2023 11:00

Символізму допис

9 февраля 2023 16:03

У цій світлині символічно все:

Трохи втомлений, але вільний та щасливий старпер-стартапер.
Кола, що символізують буремність та нескінченність життя.
Єдиноріг, який поки що повернений... не мордою.

Далі буде!

Дещо про шось

29 января 2023 10:00

Учора в одному відомому місці разом з кількома учасниками відбулося дещо, що дозволить нам певним чином представити щось, що неабияк вплине на багато кого. Ну, а що з того вийшло, дехто дізнається незабаром.

P.S.: Будь-які співпадіння випадкові.

Uspacy: все серйозно

12 января 2023 12:42

Останнім часом я почав більше зустрічатися з людьми, розповідати їм чим я тепер займаюся та що ми готуємо. Серед іншого вдається показати деякі інтерфейси та сценарії Uspacy (так так, є вже такі щасливчики). І якщо зібрати їх реакції на наш продукт, то вийде приблизно такий діалог:

— Вау! Це дуже круто та сучасно виглядає! Невже ви це зробили вчотирьох?
— Еммм... взагалі-то в команді вже 33 людини!
— (щирий непідробний подив) Так у вас там все серйозно!

Так, у нас все серйозно.

Читать дальше

Як створюються креативні концепції

5 января 2023 07:02

Мені завжди було цікаво — як люди створюють креативні концепції? Що потрібно для того осяяння, яке потім вишикує окремі ідеї в ланцюжок, на базі якого з’явиться творчий продукт?

На колишньому місці роботи у нас навіть виник мем з картоплею для однієї колежанки, бо одна з неймовірних ідей явилася їй, коли вона чистила цей овоч на вечерю. Ми тоді ще подарували їй на день народження мішок картоплі, щоб джерело осяянь не вичерпувалося )

Тепер я маю займатися цим сам. І тепер я знаю, що для мене працюють три елементи цього процесу — жорсткий кінцевий термін, «накачування» та «натупцювання».

Читать дальше

Вперше увімкнув електрогенератор

4 декабря 2022 17:56

Не впевнений, що у нормальному житті мені б знадобилось розбиратися у електрощитових всередині та ззовні будинку, режимах роботи та типах приладів і запам'ятовувати послідовність дій, але сьогодні вперше в житті я самостійно запустив електричний генератор.

Дев'ять місяців війни

24 ноября 2022 04:45

Ця війна триває вже дев'ять місяців. 274-й день моя країна за підтримки всього цивілізованого світу чинить безпрецедентний спротив державі-терористу та її посіпакам.

Хто переможе?

Абсолютне зло чи чисте добро? Суцільна нахабна брехня чи щира правда? Невибіркова тупа сила чи відверта людяність? Повний безлад чи спільне єднання? Сліпе бажання вмерти рабами чи свідомий вибір бути вільними? Спотворена історія чи знання, яке базується на фактах? Темне минуле чи яскраве майбутнє? Смерть чи життя?

Відповідь для мене абсолютно очевидна. І чим більше днів триває ця війна, тим менше годин та хвилин залишається до нашої повної та беззаперечної перемоги.

Слава Україні!

Web Summit 2022

10 ноября 2022 08:46

Web Summit — найбільший в світі захід, який присвячено стартапам і технологіям. Я навмисно не пишу «технологічна конференція», оскільки вона вже давно сягнула за межі інтернет-технологій і зараз приваблює засновників та інвесторів з багатьох галузей. Бути на Web Summit обов’язково, якщо ти тільки створив або зростаєш з навколоінтернетним бізнесом, бажаєш знайти нові ідеї або надихнутися спілкуванням та новими знайомствами.

Читать дальше

Бажання справджуються

4 ноября 2022 19:34

Вперше в житті я потрапив на Web Summit минулого року. І тоді я сказав собі, що обов’язково маю потрапити туди вже не як гість.

Як експерт, наприклад

Соцсети

Популярные посты