https://www.high-endrolex.com/31

Інша точка зору

26 апреля 2023 09:35

У пошуках відповідей люди завжди шукають підтвердження своїх думок. Ми витягуємо назовні та гіпербалізуємо докази власної правоти, при цьому ігноруємо те, що протирічить або заважає нашим приємним ідеям. Ми намагаємося не помічати або знецінювати те, що не підтверджує нашу точку зору. Навпаки, підсвідомо тягнемося до тих, хто транслює гарні для вас новини.

Зупиніться й озирніться: якщо навколо вас сформувалося середовище, в якому все підтверджує ваші думки і всі згодні з вами, то вітаю — ви у пастці. Так, в створеній кулі приємно та комфортно, але без альтернативних думок, які помножені на силу критичного мислення, практично неможливо побачити реальну картину світу. В контексті менеджменту організації проблема може призвести до руйнівних наслідків, якщо всі наймані вами фахівці не намагаються або нездатні запропонувати вам іншу точку зору.

Тож, якщо ви спіймали себе на думці, що з вами всі погоджуються, а всі ваші ідеї геніальні, то спробуйте...

Читать дальше

Трохи балакучий був...

24 апреля 2023 20:00

Краще б ти...

13 марта 2023 15:49

Маю дві фрази-тригери, які знецінюють все, що може далі сказати людина у розмові.

«Я б на твоєму (їх) місці…» та «Краще б ти (вони)…». Для мене це абсолютний і беззаперечний показник людської інтелектуальної незрілості. Бо, по-перше, ніхто не може повернутися на місце іншого на момент прийняття рішень за певних обставин. А по-друге, зовсім не обов’язково обирати між варіантами, бо життя та бізнес — це шахи, а не підкидування монети.

Особливо корисно це усвідомлювати управлінцям, які замість обирати між чорним і білим зможуть здогадатися про наявність відтінків сірого, а ще краще — згадати про цілу палітру кольорів.

Гнучкість (не плутати з безпринципністю) завжди цінніша за категоричність.

Про вініл

4 марта 2023 10:47

Всі поціновувачі вінілу поділяються на три категорії.

Люди з першої категорії купуть платівки тих виконавців та ту музику, яку полюбляють. Їм подобається слухати улюблене в особливій якості з надихаючою естетикою. Вони роблять передзамовлення майбутніх релізів і з трепетом чекають на посилку. Люблять лімітовані відання та кольорові, особливі варіанти. Дуже цінують платівки з автографами.

Читать дальше

MVP для стартапа

26 февраля 2023 12:53

Один із викликів, які постають перед стартапом на самому початку роботи — це тримати баланс між бажаним і реальними можливостями. Ну й позбутися перфекціонізма. Презентований та працюючий недосконалий продукт, яким вже користуються перші клієнти та дають зворотний зв'язок, набагато кращий, ніж ідеальна система, яку так ніколи й не випустять.

Іноді в коментарях до дописів чи особистому спілкуванні мені пишуть: «А чи не можна було відтестувати все трохи довше та випустити продукт пізніше?». Я відповідаю, що це було б помилкою.

Краще якомога швидше випустити MVP (minimum viable product), перевірити продуктові гіпотези на живих користувачах і почати отримувати перші гроші, ніж беззупинно полірувати ідеї у власній мильній бульбашці та покращувати, покращувати, покращувати...

Читать больше

Соцсети

Популярные посты